Kategorie | Inne, Internet

  

Zdjęcia są warte więcej niż słowa

Opublikowano 19 lipca 2012 przez Franek

Jako stary weteran wszelakich wojaży internetowych z nostalgią wspominam zamierzchłe czasy. Niektórzy mówią żartobliwie na nie era modemu łupanego. W tamtych czasach internet był bardziej surowy, przepełniony suchą treścią. O tyle to daje do myślenia, że przecież nie było to wcale tak dawno temu. http://pl.depositphotos.com/free-photos.html Minęło zaledwie kilkanaście lat, te kilkanaście lat odmieniło jednak sieć internet nie do poznania. Zmieniło się naprawdę bardzo wiele, w szczególności treści i sposób ich prezentowania na serwisach internetowych i blogach.

Atak lamparta na strażnika leśnego w pobliżu indyjskiej Prakash Nagar. Fot. Anonymous AP

Dzisiaj mało kto potrafi wyobrazić sobie strony internetowe bez treści multimedialnych. To właśnie zdjęcia, obrazki i filmy dodawane do artykułów na stronach uzupełniają i upiększają te treści. Stają się ona bardziej atrakcyjne dla czytelnika. Oczywiście wszystko ma swoje granice dobrego smaku i estetyki, artykuły przepełnione zdjęciami często stają się nieczytelne, a strona ładuje się przeraźliwie długo nawet na szybkim łączu internetowym.

Mawia się, że czasem jedno zdjęcie znaczy więcej niż tysiąc słów, zgadzam się z tym w zupełności http://pl.depositphotos.com. Śmiem nawet twierdzić, że niektóre zdjęcia warte są więcej niż miliony słów. Na fotografiach udaje się często uchwycić prawdziwe ludzkie uczucia, te dobre, jak i te złe towarzyszące ludziom w tragicznych sytuacjach. Własnie tutaj tkwi moc fotografii, oddają całą autentyczność, pokazując nagą prawdę.

Atak lamparta na strażnika leśnego w pobliżu indyjskiej Prakash Nagar. Fot. Anonymous AP

Niestety nie każdy jest dobrym fotografem, lub i nie dysponuje odpowiednim sprzętem, czy czasem na robienie dobrych zdjęć dla swoich projektów i serwisów internetowych. A każdy przecież chce upiększać swoje posty pięknymi zdjęciami, dlatego powstały w sieci różne miejsca ze zbiorami galerii fotografii http://blog.depositphotos.com/pl. Wyszukać tam można różne, w zasadzie wszystkie jakie chcemy zdjęcia, w różnej jakości, darmowe i płatne. Wybór jest olbrzymi, pozostają tylko chęci na ich wyszukanie i wstawienie do artykułu.

  

3 Comments For This Post

  1. Jan Says:

    Ciekawy http://pl.depositphotos.com wpis. Tylko coś http://pl.depositphotos.com mi w nim http://pl.depositphotos.com przeszkadzało…

  2. Franek Says:

    Przepraszam :<

  3. kasia Says:

    polecam flickra ;)

Leave a Reply

Polityka komentarzy

     
     
Green Dog Says