Kategorie | Inne, Programy

  

Zwodnik.pl – najlepsze darmowe programy

Opublikowano 17 kwietnia 2012 przez Franek

Zwodnik.pl to serwis gromadzący najlepsze wolne i darmowe (bez żadnych dem czy triali) oprogramowanie (gry/programy/systemy), które można uruchomić pod kontrolą systemów Windows/Linux/Mac lub przeglądarki.

Są Dobreprogramy, Sourceforge, Centrum oprogramowania Ubuntu… co może zaoferować Zawodnik.pl?

 • Informacje o instalacji oprogramowania z repozytorium (wspierany jest Debian, Fedora i Ubuntu – z czasem także openSUSE). Co ciekawe w Polsce mamy mnóstwo portali z programami (także dla Linuxa), ale żaden z nich nie udostępnia informacji na temat podstawowego sposobu instalacji oprogramowania w świecie Linuxa.
 • Tylko najlepsze darmowe programy – serwis nie nastawia się na zebranie wszystkich istniejących programów. Zwodnik ma gromadzić wyłącznie aplikacje najlepsze w swojej dziedzinie, więc nie będzie tu tysięcy nikomu nie potrzebnych i porzuconych przez twórców aplikacji.
 • Konkretne opisy programów nastawione na podanie funkcjonalności, bez zbędnego lania wody.
 • Propozycje podobnych programów (przydatne jeśli zmieniamy system lub szukamy alternatywy).
 • Informacje o dotacjach dla twórców programów.

 

  

4 Comments For This Post

 1. Kasia Says:

  Dzięki za polecenie tej strony… Zawsze można znaleźć coś ciekawego co przyda się w codziennej pracy w dodatku za darmo a nie jestem zwolenniczką piracenia :)

 2. Laura Lisiecka Says:

  Fajnie, że są tam tylko pełne wersje programów, bo na innych stronach można ściągać i ściągać i w większości pobierze się demo;/

 3. anka Says:

  Przeważnie, żeby znaleźć odpowiedni program, musiałam poświęcić na to przynajmniej godzinę. Fajnie, że na tej stronie wszystko jest zebrane w jednym miejscu. Korzysta się z niej szybko i sprawnie. Polecam!

 4. Franek Says:

  Ej, SEO dziewczyny ;-) rel nofollow pozdrawia :P

Leave a Reply

Polityka komentarzy

Wyszukiwane tagi: zawodnik android      
     
Green Dog Says