Kategorie | Internet

  

Zarabiaj na swojej stronie dzięki SeoPilot.pl

Opublikowano 27 lutego 2012 przez Franek

Nowszy wpis z aktualną opinią o SeoPilot.pl.

Od niedawna w Polsce dostępny jest nowy system sprzedaży linków i pozycjonowania stron SeoPilot.pl. Serwis ten wydaje się idealny dla wszystkich osób które chciałyby zarabiać na swoich stronach internetowych.  Nie ma banerów ani animacji, w sprzedawanej powierzchni reklamowej umieszczane są linki tekstowe, a sam SeoPilot.pl gwarantuje stały miesięczny dochód. Brzmi świetnie prawda?

To co wyróżnia SeoPilot.pl od innych systemów sprzedaży linków to fakt iż dostajemy gwarantowane wynagrodzenie za sam fakt umieszczenia widgetu na stronie. Nie trzeba martwić się o to czy sprzedany zostanie tylko jeden link, czy cały czas będą zajęte wszystkie trzy miejsca w widgecie i zarobimy tyle na ile wcześniej dana strona została wyceniona.

W SeoPilot.pl zysk generowany przez sprzedaż linków naliczany jest codziennie w skali miesiąca. Zarobione pieniądze można wypłacać w każdym momencie, minimalna kwota wypłaty to 50 złotych pojawia się na koncie już po 24 godzinach od momentu zlecenia wypłaty.

Dodatkowo SeoPilot.pl oferuje bonus za rejestrację, jednorazowy bonus w wysokości od 200 do 1000 złotych zależny jest od PageRank serwisu. Wiadomo im większy PR tym większy bonus.

O projekcie
System SeoPilot.pl to potężny kompleks, przeznaczony do pozycjonowania serwisów WWW w wyszukiwarkach internetowych, a także zaawansowane narzędzie do zarabiania pieniędzy w Internecie.

Nowe możliwości optymalizacji pod kątem wyszukiwarek

Podczas tworzenia systemu SeoPilot.pl, opartego na szerokiej skali eksperymentach i analizie otrzymanych danych, potrafiliśmy określić najbardziej optymalne sposoby pozycjonowania. Potwierdzono, że zaawansowane algorytmy zakupu linków o wiele bardziej przewyższają tradycyjne metody pozycjonowania i dają świetne wyniki. Jednakże podstawowym technologicznym przełomem dla Pozycjonerów stała się automatyzacja procesu pozycjonowania serwisu internetowego. Pracując w systemie SeoPilot.pl, znika konieczność żmudnej i rutynowej pracy przy doborze powierzchni reklamowych. Ponadto wykrycie poprawnych schematów pozycjonowania dla specjalisty SEO jest w trudne ze względu na ogromne zatraty pracy i finansów na analizę danych.

Podsumowując SeoPilot.pl oferuje nam stały, comiesięczny, wysoki i stabilny zysk, który możemy uzyskać ze sprzedaży powierzchni reklamowej na stronach, forach czy blogach.

  

7 Comments For This Post

 1. pakos Says:

  Czy zysk będzie stały, stabilny i wysoki zawsze się okaże po czasie, moge jedynie potwierdzić że póki co wypłacają należne pieniądze :)

 2. Marcin Says:

  Jak widzę poza nixami interesuje cię temat reklamy. Dobrze. Jeśli jeszcze śledzisz pozycje strony to dodałbym tylko do tego lekturę http://www.sprawnymarketing.pl/artykuly/seopilot-… tekstu na sprawnym marketingu.

 3. Remi Says:

  Seopilot zbiera prawie same dobre recenzje. Chyba czas samemu go wypróbować :) A nóż wpadnie coś grosza.

 4. Franek Says:

  Ostatnio wprowadzili możliwość filtrowania, wreszcie można wyłączyć linki stron porno, czy konkurencji. Ja osobiście już nie mam na co narzekać jeśli chodzi o SeoPilot.pl. Jak będziesz rejestrował się to będę wdzięczny za użycie mojego linku http://www.seopilot.pl/webmaster/?session=cd11bc4… pozdrawiam :)

 5. best hat Says:

  skrypt wymiany linków to gwarantowany ban w Google, twoj page rank zostanie wyzerowany

 6. Franek Says:

  To nie jest skrypt wymiany linków Panie link expercie ;P

 7. aaa Says:

  ok

Leave a Reply

Polityka komentarzy

     
     
Green Dog Says