Kategorie | Android

  

Recenzja PizzaPortal.pl na Androida + kody dla czytelników

Opublikowano 22 kwietnia 2013 przez Franek

PizzaPortal.pl jest niewątpliwie bardzo ciekawym serwisem internetowym, dzięki niemu szybko I łatwo można zamawiać jedzenie na wynos. Jak sama nazwa wskazuje serwis pozwala na zamawianie pizzy, ale I nie tylko dostępne są również inne smakołyki, takie jak sushi, kebab, chińskie, obiady domowe, pierogi, naleśniki i wiele innych dań.

Całkiem niedawno swoją premierę miała nowa wersja aplikacji PizzaPortal.pl na urządzenia z systemem Android. Postanowiłem sprawdzić co się zmieniło w porównaniu z poprzednią wersją.

Już pierwsze uruchomienie aplikacji pokazuje, że jest ona prosta w obsłudze, a schludny wygląd I przyjemny dla oka zielony kolor dopełniają całości. Jak już wspominałem obsługa jest bardzo intuicyjna, aplikacja wręcz prowadzi nas przez proces zamówienia, a gdy o czymś zapomnimy, to powiadomi stosownym komunikatem.

Po uruchomieniu aplikacji należy podać podstawowe dane, takie jak miasto, ulica I numer domu. Dzięki tym informacjom aplikacja wyszuka wszystkie możliwe restauracja które dowożą na dany adres. Przy wyborze konkretnej restauracji można sugerować się na przykład prędkością dowozu, wszystko jest wyszczególnione.

Po wybraniu interesującej nas restauracji wyświetlane jest menu, menu oczywiście różni się w zależności od restauracji I jest podzielone na kategorie, co w znaczącym stopniu ułatwia dokonania zamówienia. Tak więc można wybierać spośród wszystkich dań I dodatków dostępnych w danej restauracji, robi się to bardzo szybko za pomocą przycisku dodaj. Gdy już mamy gotowe całe zamówienie, należy je potwierdzić, oraz “przejść” do kasy. Tam czeka na nas ostatni etap zamówienia, czyli wybranie sposobu dostawy I formy płatności. Warto wspomnieć, że można płacić online na przykład poprzez PayPal. Po zweryfikowaniu I uzupełnieniu niezbędnych informacji wciskamy przycisk zamów, co spowoduje że po chwili wyświetli nam się status zamówienia. W statusie znajdują się takie informacje jak nazwa restauracji z której zamawiamy, numer zamówienia I przewidywany czas dowozu jedzenia. Nie pozostaje nic innego jak czekać na placek. ;-)

Reasumując aplikacja PizzaPortal.pl jest rzeczą dla mnie osobiście bardzo przydatną, szczególnie kiedy jest się na wyjeździe, ale nie tylko. Zamawiając jedzenie za jej pośrednictwem mamy możliwość spokojnego wyboru restauracji, dań I dodatków. A o to czasem trudno jest gdy dzwoni się do restauracji aby złożyć zamówienie. Z pewnością będę korzystał z PizzaPortal.pl gdy tylko będę miał taką okazję.

Najciekawsze zostawiłem na koniec, PizzaPortal.pl ufundował dla czytelników NibyBloga kupony zniżkowe. Kuponów jest 5, każdy o wartości 20zł. Jak uzyskać kupon? Wystarczy, że w komentarzu napiszesz dlaczego Tobie on się należy.  Z racji, że kuponów jest 5, na komentarze czekamy 5 dni.

Smacznego ;-)

  

15 Comments For This Post

 1. Nomen Says:

  Bo… uwiebiam pizzę!

 2. Franek Says:

  Podobno nawet niedobra pizza jest dobra ;-)

 3. @gosuvart Says:

  Niestety póki co w moim mieście jest tylko jedna pizzeria i to przez apke nie działa :< bo wywala. No a kupon należy sie mi,bo uwielbiam jedzenie,a boje sie rozmawiać z obcymi :P No a tutaj tak bezosobowo wszystko sie załatwia. To wielki plus.

 4. Franek Says:

  Jak więc zrealizujesz kupon skoro u Ciebie w mieście nie ma opcji? :|

 5. @gosuvart Says:

  W mieście rodzinnym nie działa aplikacja. w mieście którym sie uczę działa i to bardzo dobrze. więc nie widzę problemu z realizacja kuponu. ;)

 6. Devid Says:

  Korzystałem i jadłem. Fajny portal, choć konkurencja nie śpi… Kuponiki fajna sprawa, dlatego chcę zgarnąć jeden. Dlaczego? Bo nakarmię nim nasz dział IT :)

 7. Korneliusz Jarzębski Says:

  Nakarmię swoje chore ambicje :)

 8. Bartek Says:

  Ponieważ jem pizze codziennie

 9. techniczny Says:

  Bo zamawiałem za ich pośrednictwem już 74 razy w tym 47 z jednej pizzerii, przynajmniej tak wynika z ostatniego kwitka. A to tylko odkąd jestem zarejestrowany… Również polecam, bardzo wygodne.

 10. Łukasz Says:

  Nic mi się nie należy ale gdybym otrzymał taki kupon mógłbym zacząć przygodę z zamawianiem jedzenia przez internet. Żona nie gotuje sam mam dwie lewe ręce a każdą jajecznicę przesolę.
  Pozdrawiam i do zobaczenia na pizzaportal.pl

 11. Zawiedziony Says:

  Widzę, że blog z często ciekawymi wpisami, zaczyna powoli zmieniać się w miejsce z artykułami sponsorowanymi :(

 12. Franek Says:

  Przykro mi, że tak uważasz i naprawdę nie wiem dlaczego tak myślisz. Ja nie zyskałem NIC pisząc recenzje tej aplikacji. Wydaję mi się również, że napisałem ją uczciwie i subiektywnie, tak jak ja ją właśnie widzę. Zgodziłem się zrecenzować aplikację, bo tak czy siak jest to moja osobista opinia o niej, a dodatkowo kilku czytelników zyska skromny upominek. Ja widzę plusy, same plusy takiej współpracy :/

 13. Mirka Says:

  A ja korzystam z tego portalu i uważam, ze jest godny polecenia. Zawsze byliśmy zadowoleni, płaciliśmy przez internet nie było problemów z brakiem gotówki lub rozmienianiem pieniędzy. Czysto, jasno i przyjemnie. Także akurat w kwestii tego portalu jest bardzo wskazane by dużo ludzi się o nim dowiedziało :-)

 14. Robert Says:

  Od czasów studiów w Krakowie nie jadłem prawdziwej Pizzy. Sprawdziłem, w mojej miejscowości można już zamawiać, to może …

 15. Franek Says:

  Ok, jak tylko się obudzę, to wybiorę zwycięzców. Postanowiłem, że wylosuję szczęśliwców, a wygrać chyba łatwo, bo naliczyłem 9 zgłoszeń, a dla przypomnienia kodów jest 5.

Leave a Reply

Polityka komentarzy

     
     
Green Dog Says