Kategorie | Android

  

Można testować SwiftKey Flow

Opublikowano 06 grudnia 2012 przez Franek

SwiftKey 3 to moja ulubiona Androidowa klawiatura, na tablecie tak się do niej przyzwyczaiłem, że ciężko jest mi już używać innej klawiatury, o tej oryginalnej z Androida nie wspominam nawet, bo nie ma czego porównywać, niebo a ziemia.

To co wyróżnia SwiftKey 3 na tle innych klawiatur to jej “inteligencja”, klawiatura potrafi bardzo trafnie prognozować jakie następne słowo chcemy napisać, równie trafnie koryguje literówki. Odpowiada za to funkcja “czytania w myślach”. A gdy już się nauczy stylu pisania i poczyta nasze posty na blogu, Twitterze, czy Facebooku dodatkowo ucząc się więcej o stylu pisania, to naprawdę myli się bardzo rzadko. Wprowadzanie za jej pomocą tekstów staje się szybkie i niezwykle przyjemne. Dodatkowo bardzo wygodna jest dzielona klawiatura kiedy tablet trzymany jest poziomo. Całości dopełniają skórki zmieniające wygląd klawiatury, jest to klawiatura znana i lubiana, z pewnością jest też warta 10 złotych, tyle właśnie kosztuje wersja pro w Google Play. Poniżej statystyki jakie zebrał SwiftKey 3 Tablet po kilku tygodniach jego używania, dodam tylko że statystyki popsuło wpisywanie komend Linuxa.

Dzisiaj w nocy deweloperzy pracujący nad klawiaturą SwiftKey wypuścili nowy projekt, a w zasadzie publiczną wersje beta klawiatury SwiftKey Flow. Przyznam się, że czekałem na ten produkt od kiedy zobaczyłem zajawki filmowe i marketingowe. SwiftKey Flow zawiera mechanizm podobny do tego stosowany w klawiaturze Swype, czyli nie klikamy w poszczególne klawisze, a smyrmamy palcem po klawiaturze. ;-) Flow dodatkowo zawiera wbudowany zaawansowany słownik i funkcję “czytania w myślach”

Czy SwiftKey Flow spełni moje rozpalone przez poprzednią wersję oczekiwania? Najpewniej przekonam się o tym za kilka tygodni.

Osoby zainteresowane mogą pobrać :
SwiftKey Flow Beta APK  na smartfony
SwiftKey Flow Beta APK na tablety

  

8 Comments For This Post

 1. rozie Says:

  Do kompletu informacji AKA pełni szczęścia brakuje info o cenie (jeśli nie free) i linka do Google Play, jeśli tam występuje (ew. info, że nie występuje).

 2. Franek Says:

  Już naprawiam niedopatrzenia. ;-)

  SwiftKey Flow jest publiczną wersją beta, nie jest w tej chwili dostępne z Google Play, można pobrać aplikację tylko z tych linków które pobrałem w tekście.

  Natomiast SwiftKey 3 występuje w dwóch wersjach, płatnej (10zł – o czym wspomniałem w poście :)) i darmowej. Niestety nie jestem w stanie powiedzieć czym się te wersje różnią (prawdopodobnie darmowa to tylko trial), od "zawsze" używam wersji płatnej, dostałem ją od kogoś w prezencie. ;-)

  SwiftKey 3 w Google Play

  wersja darmowa:
  na smarftony: http://go.nibyblog.pl/SQeCxL
  na tablety: http://go.nibyblog.pl/REHqwi

  wersja płatna:
  na smartfony: http://go.nibyblog.pl/SQeUEH
  na tablety: http://go.nibyblog.pl/REHKLp

 3. pakos Says:

  a swiftkey 3 dziala na zasadzie jak flow czy swype czy nie? (nie uzywalem nigdy)

  wracajac do flow, podoba mi sie, chyba znowu przestane uzywac prawdziwej klawiatury w moim desire z :)

 4. Franek Says:

  SwiftKey 3 działa jak SwiftKey ;-) czyli pisze się normalnie, klika w te wirtualne przyciski, z tym że klawiatura jest inteligentna i przewiduje co chcesz napisać, przez co piszę się szybciej.

  A SwiftKey Flow działa jak połączenie SwiftKey 3 z Swype

 5. pakos Says:

  No to flow lepszy, czekam na full wersje :)

 6. rozie Says:

  Hm. No dobra, dostała szansę. Podpowiada nie nawet działa. Ale ogólnie to szału nie ma, niestety. Cała ta precyzją jakaś Taka dziwna jest. Zobaczymy.

 7. rozie Says:

  Hmm. Przede wszystkim nie działa mi pisanie bez odkrywania. Poza tym fajnie podpowiada. Nawet się daje dłuższe teksty pisać. :-)

 8. tgi Says:

  Ja ze swojej strony polecę klawiaturę "Touchpal"

Leave a Reply

Polityka komentarzy

     
     
Green Dog Says
Przeczytaj poprzedni wpis:
SteamBox jeszcze w tym roku

O konsoli do gier której producentem ma być Valve plotkuje się w internetach już od dłuższego czasu. Co raz więcej...

Zamknij