Kategorie | MiniBlog

  

Jednoręki bandyta online

Opublikowano 04 lutego 2019 przez Franek

Maszyny wrzutowe typu jednoręki bandyta są dziś najbardziej popularną formą hazardu w internecie. Dowodem na to jest choćby fakt, iż 80 czy 90 procent wszystkich gier obecnych w lobby kasyn internetowych to właśnie sloty. Miłośnicy hazardu online wybierają je w szczególności ze względu na różnorodność, możliwość gry za mniejsze czy większe stawki, jak i również szansę na częste wygrane. Co powinieneś wiedzieć o jednorękich bandytach online?

Jakie gry spotkasz w kasynach?

Z biegiem lat typowy jednoręki bandyta gry online mocno ewoluował. Z prostej maszyny z 3 bębnami i kilkoma symbolami przeszedł w niezwykle rozwinięte wideo sloty, które nie tylko posiadają nawet i 7 bębnów, lecz również wiele zróżnicowanych znaków jak i również darmowe, bonusowe gry. W kasynach internetowych zetknąć się możesz z takimi typami jednorękich bandytów jak:

  • automaty hot spot,
  • sloty typu owocówki,
  • wideo sloty ze stałym bądź progresywnym jackpotem,
  • automaty klasyczne,
  • wideo automaty.

W zależności od producenta mogą mieć one 3, 4, 5, a nawet więcej bębnów. Umieszcza się na nich ponadto linie wygrywające. Tutaj również ich liczba jest uzależniona od pomysłu twórcy oprogramowania. Najprostsze wersje z 3 bębnami mają zwykle 1, 3 czy 5 linii wygrywających. Bardziej zaawansowane sloty to z kolei 10, 15, 20, 25 linii. Obecne są również takie automaty, które posiadają system 243 ways to win.

Charakterystyka gry

Ponadto jednoręcy bandyci mogą różnić się między sobą wysokością stawki minimalnej i maksymalnej. Są takie gry, w których możesz obstawiać jedynie po kilka monet. Jednak bez trudu znajdziesz również coś dla miłośników high rollerów, czyli możliwości obstawiania za wysokie stawki. Rekordowe tytuły pozwalają na postawienie 50 a nawet więcej euro za pojedynczy obrót bębnami. To z pewnością spore ryzyko, jednak w sytuacji, gdy się tobie poszczęści, możesz liczyć na całkiem wysokie wygrane.

Typowy jednoręki bandyta może być prostą grą, która składa się z kilku podstawowych symboli, jak i również zaawansowaną maszyną ze znakami bonusowymi, wild oraz scatter. W szczególności dużym powodzeniem cieszą się te drugie, gdyż większa liczba bonusowych, specjalnych znaków teoretycznie wpływa na wyższe szanse na wygrane czy dodatkowe nagrody.

Jak grać na jednorękim bandycie?

Jeśli zastanawiasz się, czy gra na takim automacie jest skomplikowana i trudna, to od razu chcemy rozwiać takie wątpliwości. Każdy wideo slot tego typu jest niezwykle prosty, wręcz intuicyjny w obsłudze. Twoim zadaniem jest wybór odpowiedniego kasyna, np. https://onlinekasynopolis.pl/, dalej wybór gry, wysokości stawki, ilości linii wygrywających, a następnie uruchomienie bębnów. Po obrocie i ich zatrzymaniu szybko dowiesz się, czy udało ci się cokolwiek wygrać. Być może się tak zdarzy, że wylosujesz darmowe spiny, dzięki którym możesz kilkukrotnie grać o wyższą stawkę bez wkładu własnego. Ponadto w wielu jednorękich bandytach istnieje opcja gamble, kiedy to po wygranym układzie możesz zaryzykować z wyborem jednej z dwóch kart. Jeśli utrafisz wybrany przez siebie kolor, podwajasz wygraną. Jeżeli jednak nie, tracisz wygrane pieniądze z pojedynczego obrotu bębnami.

Czy możesz grać za darmo?

Z oczywistych względów niejeden jednoręki bandyta służy do gry za pieniądze. Nie oznacza to jednak, że nie będziesz mieć okazji do gry zupełnie za darmo. Przede wszystkim w samych kasynach internetowych często istnieje opcja do bezpłatnego testowania wideo slotów czy innych gier hazardowych. Ponadto na naszej stronie internetowej znajdziesz bez trudu wiele mniej lub bardziej znanych slotów do gry za wirtualne pieniądze.

  

Leave a Reply

Polityka komentarzy

     
     
Green Dog Says