Kategorie | Gry, Linux

  

Gra na weekend: Frets On Fire

Opublikowano 30 listopada 2012 przez Franek

Guitar Hero o tej grze było swego czasu dość głośno, jeśli nie graliście w nią, to przynajmniej słyszeliście jej nazwę i prawdopodobnie wiecie na czym polega zabawia z nią związana.Guitar Hero

Frets On Fire jest właśnie grą muzyczną będącą klonem Guitar Hero. Zasada zabawy jest bardzo prosta i polega na wciskaniu odpowiedniego przycisku w odpowiednim czasie, tak aby trafić na płynące z góry nutki. Gra oferuje możliwość dodawania własnych utworów, importowanie tych stworzonych dla Guitar Hero. Dostępnych są też setki piosenek przygotowanych przez społeczność. Gra została wyposażona w wbudowany edytor, wspiera również dżojstiki. Jeśli ktoś nie posiada dżojstika sterowanie odbywa się za pomocą klawiatury, a konkretnie przycisków od F1 do F5. Trzy poziomy trudności i tryb samouczka sprawiają, że każdy może spróbować swoich sił w byciu klonowanym bohaterem gitary. ;-)

Gra dostępna jest na Windows, Linux i Mac OS X. Można ją pobrać ze strony domowej. Jak to często bywa, Linuxiarze mają łatwiej, bo gra znajduję się w repozytoriach chyba wszystkich dystrybucji.

Filmiki z YouTube.  

3 Comments For This Post

  1. ref Says:

    gra nie rozwijana od 4 lat

  2. Franek Says:

    Wiem to, szukałem różnych gier dla dzieci i wynalazłem ją. Zainstalowałem ją na dwóch kompach i nie sprawia żadnego problemu. To nie jest przeglądarka i można pozwolić sobie na użycie nierozwijanego już projektu.

  3. Michał Says:

    Kiedy jakieś nowe wpisy z grami? To chyba jeden z bardziej popularnych tematów na blogu, przynajmniej dzięki temu tutaj trafiłem.

Leave a Reply

Polityka komentarzy

     
     
Green Dog Says
Przeczytaj poprzedni wpis:
SteamBox jeszcze w tym roku

O konsoli do gier której producentem ma być Valve plotkuje się w internetach już od dłuższego czasu. Co raz więcej...

Zamknij